Audioknihy na internetu – mluvené slovo

Audioknihy jsou skvělým parťákem pro chvíle odpočinku a výbornou alternativou pro všechny, kteří chtějí dát odpočinout očím od čtení či koukání na televizi. Staly se navíc běžnou součástí nabídky knihkupectví, dokonce v internetovém obchodě některé tituly už ani v tištěné verzi nekoupíte.

Doba je taková. Nicméně osobně mám audioknihy velmi ráda, protože je s oblibou poslouchám u tvoření. Když něco vyrábím nebo se připravuji na tvořivou dílnu pro druhé, ráda si zapnu k poslechu zajímavé rozhovory z archivu rádia nebo právě audioknihy.

Audioknihy si můžete bezplatně dopřát i na kanále youtube, kde jich najdete opravdu velkou zásobu. Většinou to nebudou ty, které se v knižní podobě pyšní titulem „bestseller“, nicméně na to nedejte, ono to je mnohdy spíše o dobrém marketingu knihkupce než o skutečné kvalitě knihy.

Zadejte si do vyhledávače „youtube“ a následně heslo „mluvené slovo“. Nabídka vám sama zobrazí hledaná hesla jako třeba „mluvené slovo detektivky“, „mluvené slovo Agatha Christie“, „mluvené slovo Maigret“ atd.

Přeji krásný poslech!